جم یونترنت
جم یونترنت
کاربر محترم جم یونترنت لطفا مطالب ذیل را جهت اطلاع از قوانین و مقررات آگهی و استفاده صحیح از خدمات سایت به  دقت مطالعه نمائید ، ثبت نام و درج آگهی در سایت به معنای پذیرفتن کلیه قوانین و مقررات مربوط به سایت می باشد.
1. کلیه حقوق مالکیت سایت شامل متن و تصویر و غیره به یونترنت تعلق دارد.
2. انتشار آگهی بر اساس اطلاعات کاربر می باشد و صحت آگهی و تعهد و مسئولیت آن بر عهده آگهی دهنده می باشد و سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
3. مسئولیت سوءاستفاده احتمالی از آگهی به عهده سایت نمی باشد، سایت هیچ گونه تعهدی در قبال خسارات مستقیم و غیر مستقیم ناشی از استفاده شما از آگهی در سایت را ندارد.
4. سایت مختار است هرگونه متن یا عکس ایجاد شده توسط کاربر که غیر ضروری بداند حذف نموده و نیز در صورت عدم تایید آن را حذف نماید.
5. مسئولیت هرگونه لینک یا مطلب و ادعایی که مربوط به سایت است که به واسطه اشخاص دیگر در سایت ها و شبکه های اجتماعی و سایر رسانه ها منتشر شود به عهده خود افراد بوده و سایت هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
6. متن و عکس متناسب با آگهی باشد و نوع و دسته بندی  بازی و خدمات بر خلاف موازین شرعی و شئونات اسلامی نبوده و تابع قوانین و عرف جمهوری اسلامی ایران باشد.
7. آگهی نقض حریم شخصی افراد و ابزار توهین به دین و شخصیت و قومیت و خبر پراکنی سیاسی یا مذهبی و جهت نفوذ به فعالیت های غیر قانونی نباشد.
8. از ترویج مصرف کالا یا خدمات بر خلاف موازین جمهوری اسلامی ایران و درج آگهی در مورد فعالیت های تجاری از جمله مباحثی شامل سیستم های هرمی وعده پولدار شدن جدا خودداری گردد.
9. سیستم و سایت در هر زمان جهت انجام بروزرسانی و موارد  از این قبیل می تواند فعالیت خود را به تعلیق در آورد.
10. سیستم در هر زمان می تواند بدون اطلاع قبلی قوانین خود را تغییر داده و لازم است کاربرو همکار در فروش خود را با قوانین تطبیق دهد.
11. پیش از خرید از طریق آگهی از صحت ان مطلع شوید و سایت هیچ مسئولیتی در قبال خرید از طریق آگهی در سایت را نداشته و مسئولیت محتوای آگهی به عهده آگهی دهنده می باشد.
12. سوء استفاده از سایت جهت آسیب رساندن به شبکه های کامپیوتر دیگران پیگرد قانونی دارد.
13. از درج آگهی مکررو یکسان خودداری گردد.